Znajdź najlepsze firmy oferujące pożyczki studenckie

17 lutego 2021

Dla studentów, których nie stać na czesne w college’u, pożyczki dają im dostęp do szkolnictwa wyższego – ale są też znaczącą odpowiedzialnością. Skorzystaj z naszego przewodnika, aby znaleźć najlepszą firmę pożyczkową dla studentów . Wyjaśniamy, na co powinni zwracać uwagę uczniowie, którzy zaciągają pożyczki federalne, pożyczki prywatne lub jedno i drugie. Istnieje wiele różnic między pożyczkodawcami, w tym stawki i warunki , dlatego przed zaciągnięciem nowej pożyczki konieczne jest zbadanie dostępnych pożyczkodawców. Ponad 43 miliony studentów i absolwentów ma zadłużenie z tytułu kredytów studenckich, a liczba ta stale rośnie wraz z wysokimi kosztami edukacji policealnej .

Porównaj recenzje najlepszych firm oferujących pożyczki studenckie

Specjalizuje się w kredytach na zakup domu, refinansowaniu domów, pod zastaw domu, odwróconych hipotekach i kredytach samochodowych. Porównuje stawki i notowania od wielu pożyczkodawców. Zapewnia bezpłatne kalkulatory kredytów hipotecznych i samochodowych. Akceptacja regulaminu i warunków.

Navient świadczy usługi dla tysięcy klientów uczelni; są jedną z nielicznych firm wybranych do obsługi uczniów i rodziców pożyczek federalnych dla Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych.

Sallie Mae to jedna z największych i najbardziej znanych prywatnych firm oferujących pożyczki studenckie. Od ponad 40 lat oferuje różnorodne pożyczki studentom oraz pożyczki dla rodziców i obsługuje ponad 30 milionów Amerykanów.

Jednostka obsługująca konsolidację Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych dla pożyczek konsolidacji bezpośredniej dostępnych dla federalnych pożyczek studenckich. Organizacja non-profit, której celem jest pomoc studentom w finansowaniu edukacji i odpowiedzialnym zaciąganiu pożyczek.

Pomaga konsumentom uzyskać spersonalizowane stawki od wielu pożyczkodawców w ciągu kilku minut. Dostępnych jest ponad 100 partnerów pożyczkowych. Współsygnatariusze są dozwolone. Zapytania nie wpływają na zdolność kredytową. Bezpłatne wyszukiwanie i przeglądanie opcji pożyczek i refinansowania.

Jeden z największych banków w USA oferujący konsolidację i refinansowanie prywatnych kredytów studenckich. Skonsoliduj federalne i prywatne pożyczki studenckie. Minimalny dług w wysokości 5000 USD do konsolidacji. Mogą być dostępne zniżki na stopę procentową.

Misją Departamentu Edukacji Stanów Zjednoczonych jest promowanie osiągnięć uczniów. Jednym ze sposobów jest pomoc studentom w procesie uzyskiwania pożyczki studenckiej i spłacania pożyczki studenckiej.

Firma Conduent Education Services, która wcześniej nosiła nazwę ACS, zapewnia spłatę pożyczki studenckiej oraz usługi w zakresie obsługi klienta. Świadczy usługi takie jak przetwarzanie płatności, odpowiadanie na pytania, stosowanie odroczeń i inne dla kwalifikujących się klientów.

PNC oferuje prywatne pożyczki studenckie, aby pomóc zlikwidować lukę między federalną pomocą finansową a kosztami edukacji. Oferuje różnorodne narzędzia online, które pomagają studentom zrozumieć i zarządzać swoimi zobowiązaniami do spłaty pożyczki.

Współpracuje z ponad 13 000 lokalnych banków i spółdzielczych kas pożyczkowych, udzielając pożyczek studenckich i refinansując pożyczki. Oprocentowanie kredytów studenckich zaczyna się od 3,75% zmiennej i 4,86% stałej. Okresy przedłużają się do 20 lat. Brak opłat początkowych.

Co wziąć pod uwagę przy wyborze firmy oferującej pożyczki studenckie

Korzyści oszczędzające pieniądze

Często pożyczkodawcy oferują różne rabaty i inne zachęty finansowe.

 • Zwrot gotówki : Wielu pożyczkodawców oferuje zwrot gotówki za terminowe płatności. Inne firmy oferują rabaty na oprocentowanie.
 • Odsetki: Stopy procentowe różnią się w zależności od pożyczkodawcy i w ramach określonej firmy. Pożyczki o niższym oprocentowaniu mogą z czasem przynieść ogromne oszczędności. Pożyczkodawcy oferują zmienne stopy procentowe, które zmieniają się w trakcie trwania pożyczki, oraz pożyczki o stałym oprocentowaniu. Upewnij się, że rozumiesz maksymalną lub maksymalną stopę procentową pożyczki o zmiennej stopie procentowej. Przed przyjęciem pożyczki ustal przyszłą kwotę spłaty pożyczki. Kwota: Całkowita kwota dostępna do pożyczenia różni się w zależności od prywatnych pożyczkodawców. Rozważ pożyczenie jak najmniejszej kwoty, aby spłaty przyszłych pożyczek były niższe.Okres oczekiwaniaOkres oczekiwania przed otrzymaniem płatności przez konsumenta jest różny. Dowiedz się, kiedy zostaną uwolnione środki pożyczkowe.

  • Proces składania wniosków : Przed wybraniem pożyczkodawcy zapoznaj się z procesem składania wniosków. W większości przypadków preferowany jest prostszy proces składania wniosków.
  • Wymagania: Kupujący powinni sprawdzić wymagania dotyczące pożyczki. Niektóre pożyczki wymagają, aby pożyczkobiorcy posiadali określoną zdolność kredytową, a inne przyglądają się całkowitemu bieżącemu zadłużeniu, a także wcześniejszym wzorcom spłat pożyczkobiorcy. Pamiętaj również o wymaganiach dotyczących współpożyczki. Transfer środków: dowiedz się, w jaki sposób otrzymasz wpływy z pożyczki. Dowiedz się, czy pożyczka jest rozłożona w czasie, czy w formie ryczałtu.Odsprzedawca pożyczekPierwotny pożyczkodawca często sprzedaje pożyczkę innej firmie. Pożyczkobiorca powinien zapoznać się z polityką odsprzedaży pożyczkodawcy.

   • Zmiana warunków: Jeśli pożyczka zostanie odsprzedana, upewnij się, że warunki pożyczki pozostaną nienaruszone.
   • Rynki: aby uniknąć nieporozumień, wybierz pożyczkodawcę, który sprzedaje tylko na jednym rynku wtórnym. W ten sposób prywatne pożyczki studenckie są łatwiejsze w zarządzaniu i pozostają w jednej firmie. Nowi właściciele: Sprawdź opinie o firmie, która może kupić Twój kredyt studencki. Pożyczkobiorca powinien zweryfikować, czy nowa firma jest renomowana i łatwa w obsłudze.SerwisanciPożyczkodawca to firma zarządzająca pożyczkami dla pożyczkodawcy. Do ich obowiązków należy przetwarzanie płatności, pomoc pożyczkobiorcom w dostosowaniu planów spłaty oraz pomoc w problemach ze spłatą.

    • Kontakt: Pożyczkobiorcy mogą zapytać pożyczkodawcę, kim jest podmiot obsługujący pożyczkę. Ważne jest, aby pożyczkobiorca zaktualizował jednostkę obsługującą o zmianie adresu, dochodzie i innych ważnych szczegółach związanych z pożyczką.
    • Sposób płatności: Kredytobiorcy powinni zapoznać się z metodami płatności akceptowanymi przez obsługującego pożyczkę.KapitalizacjaTermin ten określa dodanie odsetek do kwoty głównej pożyczki pożyczonej z pożyczki. Gdy tylko środki z prywatnych pożyczek studenckich zostaną rozproszone, naliczanie odsetek zaczyna się. Ostatecznie pożyczkobiorca spłaci zarówno pożyczoną kwotę główną, jak i odsetki, które są nadal kapitalizowane lub dodawane do pożyczki.

     • Ramy czasowe: Odsetki od pożyczki, obliczane jako procent aktualnego salda kapitału, zaczynają się w momencie wysłania pieniędzy do Ciebie lub Twojej szkoły. Oprocentowanie pożyczki rośnie lub narasta codziennie.
     • Kwoty spłaty: Dowiedz się, jaka jest kwota miesięcznej spłaty pożyczki, jak jest obliczana i w razie potrzeby, jak negocjować spłatę.Opcje spłatyPrzy zaciąganiu pożyczki ważne jest, aby zrozumieć warunki pożyczki, w tym rodzaje planów spłaty oferowanych przez pożyczkodawcę. Ważny jest również wybór pożyczkodawcy posiadającego zasoby edukacyjne, które pomogą pożyczkobiorcy w zarządzaniu swoimi pieniędzmi.

      • Stopniowa spłata: Programy stopniowej spłaty pomagają pożyczkobiorcom płacić mniej na początku, a spłaty rosną wraz ze wzrostem ich dochodów.
      • Konsolidacja: Pomocna może być konsolidacja kredytów studenckich. Firmy pożyczkowe mogą oferować różne rozwiązania spłaty, w tym łączenie wszystkich pożyczek w jedną miesięczną spłatę pożyczki. Pożyczkobiorca powinien zapoznać się z warunkami i ewentualnymi dodatkowymi opłatami za możliwość konsolidacji kredytów studenckich.Jakie są rodzaje pożyczek studenckich?

       Pożyczki federalne

       Federalne pożyczki studenckie są finansowane przez rząd. Mogą być zawarte w pakiecie pomocy finansowej. Pożyczki federalne obejmują bezpośrednie subsydiowane pożyczki i bezpośrednie niespłacane pożyczki, bezpośrednie pożyczki PLUS (dla studentów i ich rodziców) oraz pożyczki Federal Perkins. Ogólnie rzecz biorąc, stopy procentowe i opłaty są niższe w przypadku federalnych pożyczek studenckich niż prywatnych pożyczek studenckich.

       Bezpośrednie dotowane pożyczki federalnePożyczki te są dostępne dla studentów studiów licencjackich z wykazanymi potrzebami finansowymi. Rząd płaci odsetki od bezpośredniej subsydiowanej pożyczki, gdy uczeń jest w szkole i zapisał się co najmniej na pół etatu. Rząd płaci również odsetki w ciągu pierwszych sześciu miesięcy po ukończeniu szkoły oraz w okresie odroczenia.

       Bezpośrednie pożyczki federalne bez dotacjiPożyczki te są dostępne zarówno dla studentów studiów licencjackich, jak i magisterskich, bez wykazanej potrzeby finansowej.

       Pożyczka Federal direct PLUSPożyczka dostępna zarówno dla doktorantów, jak i ich rodziców. Za spłatę odsetek odpowiada pożyczkobiorca.

       Pożyczka federalna PerkinsNazywane również pożyczką Perkins, są to federalne pożyczki studenckie o niskim oprocentowaniu, przeznaczone zarówno dla studentów studiów licencjackich, jak i magisterskich, mających ogromne potrzeby finansowe.

       Pożyczki prywatnePożyczki prywatne to pożyczki niefederalne udzielane przez bank, spółdzielcze kasy pożyczkowe, agencję państwową, szkołę lub innego rodzaju pożyczkodawcę. Warunki, kwoty i świadczenia różnią się w zależności od pożyczkodawcy.

       Dla kogo są pożyczki studenckie?

       Studenci studiów licencjackich z potrzebami finansowymi

       Studenci, którzy nie mają dochodów lub nie mają środków na opłacenie studiów, mogą ubiegać się o pożyczki studenckie na pokrycie kosztów nauki w college’u, na uniwersytecie lub w szkole ponadgimnazjalnej.

       Absolwenci mający potrzeby finansoweAbsolwenci i studenci szkół zawodowych, którzy nie mają dochodów lub nie mają środków na opłacenie studiów, są uprawnieni do ubiegania się o pożyczki studenckie, aby pomóc w opłaceniu czesnego, opłat i wydatków.

       Rodzice uczniówRodzice studentów i studentów mogą korzystać z pożyczek studenckich, aby pomóc w opłaceniu edukacji swoich dzieci. Pożyczki są również dostępne dla rodziców uczniów uczęszczających do prywatnych szkół K za pośrednictwem 12 placówek edukacyjnych.

       Studenci, którzy nie kwalifikują się do stypendiówWielu studentów może otrzymać darmowe pieniądze w formie stypendiów, które pomogą opłacić czesne. Przed złożeniem wniosku o pożyczkę studencką warto zapoznać się z tą opcją. Dodatkowo stypendia mogą być ważnym uzupełnieniem wpływów z kredytu studenckiego.

       Dziękujemy, pomyślnie zapisałeś się do naszego newslettera!