Z jakiego biura informacji kredytowej korzysta Toyota

Category: Raporty Kredytowe
17 lutego 2021

Jeśli potrzebujesz natychmiastowej pomocy, zadzwoń do nas pod

numer 1-800-874-8822, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 20:00 w Twojej lokalnej strefie czasowej.

Przechodzimy zaplanowaną konserwację. Twój dostęp do konta online będzie dostępny wkrótce.

Opuszczasz teraz toyotafinancial.comPrzenosimy Cię na stronę Toyota.com, aby połączyć Cię z poszukiwanymi informacjami.

Zanim pójdziesz, zwróć uwagę na kilka rzeczy:

Toyota.com może mieć inną politykę prywatności, poziom bezpieczeństwa i warunki niż te oferowane na naszej stronie internetowej. Toyota Financial Services nie ponosi odpowiedzialności za zawartość ani bezpieczeństwo tej witryny.

Podczas logowania zbieramy i przechowujemy dane o Twoim urządzeniu (np. Smartfonie, komputerze lub tablecie), aby zweryfikować Twoją tożsamość.

 • Ogłoszenia

  Brak ogłoszeń Twoja bezpieczna sesja wkrótce wygaśnie.Ze względów bezpieczeństwa Twoja sesja dobiega końca z powodu braku aktywności. Jeśli chcesz przedłużyć sesję, wybierz przycisk „Wróciłem.

 • Twój kredytJak ustalany jest kredyt?

  Twoja osobista zdolność kredytowa zależy od nawyków związanych z wydawaniem pieniędzy, rzetelności w opłacaniu rachunków oraz ogólnego zadłużenia. 1

  A ty? Oceń swój kredyt.Dowiedz się, gdzie wylądujesz na skali kredytowej.

  Ocena

  Wynik FICO Opis Doskonały720 i nowszeMam długą, ugruntowaną, pozytywną historię kredytową. Świetny690-719Rozsądnie korzystam z kredytu i nigdy nie przegapię żadnej płatności. Bardzo dobrze670-689Mam pozytywną historię kredytową bez niedawnych opóźnień w płatnościach.

  Dobry650-669Jestem odpowiedzialny za swój kredyt i zazwyczaj dokonuję płatności na czas. Targi630-649Staram się być odpowiedzialny za swój kredyt, ale ostatnio miałem pewne problemy z kredytem. Ubogi610-629Mam kilka problemów z kredytem. Bardzo ubogi580-609Mam poważne problemy z kredytem lub dopiero niedawno ustanowiłem kredyt.

  Bardzo biedny579 i poniżejMam bardzo złą historię kredytową lub nie mam jej wcale. Nie każdy będzie miał wielki kredyt. I to jest OK. Rozumiemy, że Twoja historia kredytowa może nie być doskonała. Dlatego stworzyliśmy specjalne programy dla wykwalifikowanych kandydatów z niewielkim doświadczeniem kredytowym lub bez niego. 2 Niezależnie od tego, jeśli będziesz nadążać za płatnościami i dotrzymywać umowy leasingu lub finansowania, dodasz do swojej historii kredytowej.

  Z czego zrobiony jest twój kredyt?Jest kilka czynników, które składają się na czyjąś zasługę:

  Raport kredytowyRaport kredytowy jest wydawany przez niezależną agencję informacji kredytowej i zawiera dane osobowe; informacje kredytowe, takie jak rachunki, daty otwarcia, numery kont, warunki, pożyczone kwoty i historia płatności; ilu wierzycieli zażądało twojego raportu kredytowego; oraz publiczne rejestry zastawów podatkowych, upadłości i orzeczeń sądowych.

  Raporty kredytowe są generowane przez każdy z trzech głównych biur sprawozdawczości kredytowej: Equifax, Experian i TransUnion. To, co znajduje odzwierciedlenie w raporcie kredytowym, może zostać wykorzystane do obliczenia zdolności kredytowej.

  Ocena kredytowaTwoja ocena kredytowa, czasami nazywana wynikiem FICO, może wahać się od 300-850. Im wyższy, tym lepiej. Dobre wyniki kredytowe mogą sprawić, że zdobycie punktów za rzeczy, które chcesz, będzie łatwiejsze i tańsze. Zasadniczo wyniki stały się sposobem na porównanie kredytu danej osoby z setkami tysięcy innych konsumentów i są wykorzystywane przez instytucje finansowe do decydowania o prawdopodobieństwie wywiązania się ze swoich zobowiązań finansowych.

  W rzeczywistości masz więcej niż jedną zdolność kredytową. Każde z trzech biur używa innego wyniku do własnych celów i nie wszystkie są takie same dla każdej osoby. Wyniki te będą się również zmieniać od czasu do czasu i mogą się różnić w zależności od tego, jak każde biuro oblicza wyniki na podstawie określonych przez siebie kryteriów. Aby utrzymać dobrą opinię kredytową, należy być proaktywnym.

  Dowiedz się, czy masz kwalifikacje wstępne, wykonując kilka czynności.