Wyniki, zwycięzcy i najważniejsze wydarzenia WWE Money in the Bank 2020

Category: Zamiast Tego
17 lutego 2021

Spójrz na szaleństwo, gdy dwanaście supergwiazd próbuje „wspiąć się po drabinie korporacji i wygrać wszystko.

Nie musieliśmy więc oglądać DWÓCH oddzielnych meczów, w których toczono zaciekłą walkę na luksusowych poziomach siedziby WWE, mecze MITB mężczyzn i kobiet odbywały się dokładnie w tym samym czasie, a oba przypadki wisiały nad ringu na dachu jednocześnie. Było to najnowsze z serii chaotycznych, zwariowanych, kinowych meczów Atti-Zoom Era, które rozpoczęły się na WrestleMania od Boneyard Match i Firefly Funhouse Fever Dream.

Oprócz tego szaleństwa Braun Strowman obronił Universal Championship przeciwko Bray’owi Wyattowi bez diabła (co oznaczało słabszą wersję Braya), a mistrz WWE Drew McIntyre postawił swój pas na linii przeciwko Sethowi Rollinsowi.

Becky Lynch została AWOL w tym miesiącu, ale Bayley walczyła z Taminą, stawiając na szali jej mistrzostwo kobiet SmackDown. Ale dość tego gadania. Przejdźmy do całej absurdalnej akcji Die Hard / The Raid / Punisher: War Zone / Dredd!

Jeff Hardy kontra Cesaro (mecz inauguracyjny)

Najważniejsze: .

Historia, jak to zwykle bywa w przypadku większości meczów Cesaro, brzmiała: „Cesaro powinien był wygrać, ale zamiast tego przegrać. Tutaj strata (dłuższa niż większość meczów Kickoff) była dla Jeffa Hardy’ego, który, podczas gdy Matt nie jest uszkodzony w AEW, jedzie solo na „ostatnią jazdę / ostatnią szansę na wielkość w WWE w ramach swojej kolejnej serii odkupienia. Mecze inauguracyjne są teraz dziwne, podobnie jak w ogóle Kickoff Show, ponieważ jego przydatność, oprócz podsumowania waśni, polega na rozgrzaniu tłumu, który ścieka na arenę.

Rekwizyty dla – hm – rekwizytów tutaj, ponieważ Performance Center było przystrojone w drabiny, mimo że nie odbywały się tam mecze MITB.

Poza tym nie jest to straszny mecz.

Zwycięzca: Jeff HardySmackDown Tag Team Championship Fatal 4-Way Match

Lucha House Party vs. Forgotten Sons vs. Miz i Morrison vs. New Day

Highlights: Spanish Fly Dive Johna MorrisonaTo było trochę dziwne, że to nie był mecz tag team ladder, biorąc pod uwagę WSZYSTKIE drabiny otaczające ring jako dekoracje MITB. Niezależnie od tego była to szybka, zabawna i wypełniona – no cóż – ODWRÓCONE HISZPAŃSKIE FLYS.

Włączenie Lucha House Party oznaczało jednak, że ktoś przypinał Lucha House Party. Nowy dzień mógłby zostać zachowany w ten sposób lub zespół pięty mógłby w ten sposób usunąć z nich paski. Ostatecznie był to Nowy Dzień.

Zwycięzcy: Nowy dzieńR-Truth kontra MVP

Highlights: Comedy Antics przerwane przez Bobby Lashley Brutality

MVP i Truth kłócili się trochę na temat lepszych aspektów naśladowania rzutów do koszykówki, dopóki Lashley nie wszedł i zagrał dla Montela. To jest sedno. To był pierwotnie mecz Kickoff.

Zwycięzca: Bobby LashleySmackDown damska mistrzyni Bayley kontra Tamina

Highlights: Tamina Hurling Bayley przy stole ogłoszeniowym

Nie było tu żadnych prawdziwych niespodzianek, poza tym, że był to najlepszy mecz, jaki Tamina miała od dłuższego czasu. Prawdopodobnie kiedykolwiek. Crescendo nastąpiło po tym, jak Tamina pękła po tym, jak Bayley oblała jej twarz wodą i zrobiła to mistrzyni.

Odwrócenie uwagi Sashy Banks pozwoliło Bayley uciec przed przegraną Samoa Drop, ostatecznie prowadząc do wygranej przez wygraną w krzyżówce.

Zwycięzca: BayleyUniwersalny mistrz Braun Strowman kontra Bray Wyatt

Highlights: Huskus the Pig Boy’s Words of Encouragement, Bray’s Tornado DDT, Braun’s, Braun’s Mind Games

Bray walczył tutaj jako Funhouse Bray, a nie jako The Fiend, którego nie widzieliśmy od czasu głównego wydarzenia TLC 2019. Powodem, dla którego wcześniej był Funhouse Bray, było to, że nie zmarnował The Fiend na The Miz. Powodem, dla którego zrobił to tutaj, było to, że Braun mógł wygrać z Brayem, ale nie wpłynął na dominację The Fiend (pomijając przegraną Goldberga).

Miał też na myśli Funhouse Bray. Postacie z Funhouse!

Huskus pojawił się w połowie meczu, aby podkręcić Bray’a, podczas gdy inni – Abby, Mercy i Ramblin 'Rabbit – pojawili się na końcu, gdy Bray pomyślał, że ma zapałkę w torbie, ponieważ „Czarna Owca wróciła do stada . Tak, Braun wyciągnął trochę ze swoich mentalnych sztuczek, zakładając swoją starą maskę rodziny Wyattów, co sprawiło, że Bray pomyślał, że zmienił strony, a potem – BAM! – było po wszystkim z powerslamem. Idąc dalej, będziemy musieli sprawdzić, czy feud będzie kontynuowany z The Fiend zamiast Bray.

Zwycięzca: Braun StrowmanMistrz WWE Drew McIntyre kontra Seth Rollins

Highlights: Drew Belly-to-Bellying Seth na stole ogłoszeniowym, Drew Kicking Out o 1 kilka razy, Final Sequence

Jak dotąd był to najmocniejszy singiel tego wieczoru. To była wielka, mocna walka w tę iz powrotem, nieobciążona sługusami ani marionetkami (nie można też dyskredytować). Nowa muzyka Setha może nie być aż tak wspaniała (stary, tęsknię za CFO $ za coś okropnego), ale jego jedzenie przy biurku z komentarzami było niesamowite.

Ten stół z ogłoszeniami był dziś wieczorem prosty, gdy trzy mecze wykorzystały go jako miażdżący pad. Ostatnie uderzenie – uderzenie głową, superkick i Claymore – było fajnym zakończeniem. Drew zachowuje swoją pierwszą obronę tytułu PPV, która nie jest retconowaniem Big Show.

Na koniec miła chwila uścisku dłoni.

Zwycięzca: Drew McIntyrePieniądze mężczyzn i kobiet w meczu o drabinę bankową

Kobiety: Nia Jax, Shayna Baszler, Asuka, Dana Brooke, Lacey Evans i Carmella

Mężczyźni: Daniel Bryan. Aleister Black, Rey Mysterio, Otis, King Corbin i AJ StylesHighlights: Szalone wybryki w całym tekście, Pokój Undertaker, Biuro Vince’a, Żart z Beethovena, Śmierć Aleistera i Reya, ZwycięzcyWięc to było bardziej Boneyard Match niż Funhouse Match czy Edge / Orton Falls Count Anywhere Match. Pod wieloma względami było to o wiele głupsze niż walka z Boneyardem, czasami czując się jak jedna z głupich reklam WWE (Vince nakazuje ludziom opuścić swoje biuro, kuląc się), ale nadal wszystko działało dobrze jako ożywienie typu kinowego. mecz, który widzieliśmy w 'Mania. Ten był jednak znacznie bardziej podzielony na skecze i segmenty, gdy przecinaliśmy się między mężczyznami i kobietami.

Gościnne spoty Paula Heymana, Brata Miłości, klauna, który miał nam przypominać Doink (choć w niczym nie przypominał Doinka), Stephanie i Vince’a, wszystkie wylądowały prawidłowo – podobnie jak Carmella moonwalking bezpośrednio do Women’s Right autorstwa Lacey Evans. Najwyraźniej windy nie były niedostępne, jak sądzę, ponieważ Asuka od razu do nich wsiadła. Jednak z jakiegoś powodu nie miała tak dużej przewagi nad wszystkimi innymi, chociaż ostatecznie wygrała ogólnie, więc myślę, że to pomogło, narracyjnie. Ostatni raz strąciła króla Corbina z drabiny, aby wygrać, chociaż mogli po prostu połączyć siły, aby zająć się każdą sprawą. Myślę, że nienawidzi go tak samo, jak większość fanów.

Nie jestem do końca pewien, jakie są rzeczywiste zasady meczu MITB. Odkąd James Ellsworth pomógł Carmelli wygrać, tajniki zdobycia tej sprawy były niejasne. John Morrison wygrał drabinkę w 'Manii, spadając z pasem z drabiny i wyrywając go dwóm pozostałym chłopakom w drodze na dół. Tutaj AJ faktycznie odpiął walizkę i trzymał ją, ale wyślizgnęła się z jego uścisku, a Otis na macie ją złapał. Nie wiem, jak to się dzieje, ale Otis oficjalnie zostawił Tucky’ego teraz w kurzu.

Ten mecz był super zwariowany, tak jak wszyscy myśleliśmy. Zabawa na bułce. Dwa Asuki w górę.

I tak, było to ukradkowe odniesienie do Die Hard jako „Oda do radości Beethovena zagrana podczas walki na jedzenie. Jak w oryginalnym zakończeniu filmu.

RIP Aleister Black i Rey Mysterio, którzy spadli na śmierć nbd.