Przewodnik po pożyczkach mieszkaniowych bez kredytu

Category: Historia Kredytowa
17 lutego 2021
Wysłane przez Franka Gogola
Chcesz kupić dom? Szukasz idealnego miejsca na wychowanie rodziny? A może jesteś na rynku, aby kupić nieruchomość? Jeśli tak, czy wiesz, jak kupisz nieruchomość?

Imigrantom i osobom mieszkającym na wizie trudno jest uzyskać dostęp do niektórych usług finansowych, takich jak kredyty hipoteczne i pożyczki. W jaki sposób osoba bez historii kredytowej może uzyskać dostęp do kredytu? Nie martw się, ponieważ znamy sposób, w jaki możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki mieszkaniowej bez kredytu. Oto, co musisz wiedzieć.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej, lub obejrzyj nasz film Pożyczka bez historii kredytowej w USA i ocena zdolności kredytowej!

Spis treści

Jak uzyskać kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej

Nadal możesz dostać kredyt hipoteczny bez zdolności kredytowej. W dzisiejszych czasach pożyczkodawcy mają więcej niż jeden sposób weryfikacji zdolności kredytowej. Jeśli znajdziesz odpowiednich pożyczkodawców, możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki mieszkaniowej bez kredytu. Musisz tylko spełnić proste kryteria kwalifikacyjne.

Tradycyjni pożyczkodawcy, tacy jak banki, często powstrzymują się od udzielania kredytów imigrantom i osobom nieposiadającym dokumentów. Ale nietradycyjni pożyczkodawcy, tacy jak spółdzielcze kasy pożyczkowe i pożyczkodawcy online, są gotowi pomóc. Mają alternatywne sposoby określania Twojej zdolności do zarządzania kredytem. Przyjrzyjmy się kilku sposobom, w jakie nadal możesz udowodnić swoje dobre samopoczucie finansowe. Nadal możesz kwalifikować się do otrzymania nieudokumentowanej pożyczki imigracyjnej na dom.

Korzystanie z historii płatności zamiast wyniku kredytowego

Historia kredytowa pomaga udowodnić swoje nawyki dotyczące wydatków i inne powiązane zachowania finansowe. Kredytodawcy chcą wiedzieć o Twoim dobrobycie finansowym, zanim zaoferują Ci jakiekolwiek oferty kredytowe. Ale jak możesz udowodnić swoją historię, jeśli nie masz zdolności kredytowej?

Możesz korzystać z historii płatności w różnych miejscach, w których aktywnie aktualizujesz konto. Usługi raportowania wynajmu mogą pomóc w udowodnieniu historii płatności. Większość serwisów zajmujących się raportowaniem czynszów zgłasza również twoje płatności do biur kredytowych. Te zgłoszone płatności pomagają następnie zbudować zdolność kredytową.

Nie wszystkie usługi raportowania czynszów są zgłaszane do każdego biura informacji kredytowej. Musisz zgłaszać swoje płatności do wszystkich biur kredytowych w USA, aby zwiększyć wiarygodność swojej oceny kredytowej. Kredytodawcy sprawdzają Twoją zdolność kredytową w więcej niż jednym biurze kredytowym, aby zweryfikować Twoją zdolność kredytową.

Ale nawet jeśli nie masz jeszcze zdolności kredytowej, nadal możesz kwalifikować się do otrzymania pożyczki mieszkaniowej bez kredytu. Znajdź odpowiedniego pożyczkodawcę (na przykład pożyczkodawcę internetowego), który korzysta z alternatywnych sposobów obliczania Twojej zdolności kredytowej. Daje więcej opcji do wyboru. Rozejrzyj się i uzyskaj więcej ofert, aby znaleźć najlepszy i najtańszy kredyt hipoteczny.

Opcje kredytu hipotecznego dla osób bez kredytu

Czy wiesz, jakiego rodzaju kredytów hipotecznych potrzebujesz szukać? Czy wiesz, że istnieje więcej niż jeden rodzaj kredytu hipotecznego? Oto kilka opcji, które możesz rozważyć. Każdy dotyczy innego scenariusza, a jeden z nich może pasować do Twojego.

Kredyty hipoteczne FHAKredyty hipoteczne FHA są realną opcją. Może pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego osobom, które nie mają kredytu lub mają bardzo niski kredyt. Federal Housing Administration (FHA) oferuje te pożyczki za pośrednictwem zatwierdzonych pożyczkodawców.

Kryteria kwalifikowalności dla tych kredytów hipotecznych są znacznie łagodniejsze. Minimalna wymagana zaliczka na ten rodzaj kredytu hipotecznego jest znacznie niższa niż w przypadku przeciętnego konwencjonalnego kredytu mieszkaniowego. Minimalna zaliczka może wynosić zaledwie 3,5%, jeśli masz zdolność kredytową 580.

Może ci to pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego, ale uważaj, pożyczki FHA są bardzo drogie. Stopy procentowe mogą być wyższe niż w przypadku innych kredytów hipotecznych. Trochę ryzykowne jest też zaciągnięcie kredytu hipotecznego z niskim wkładem. Nieco później przyjrzymy się powodom, dla których dobra zaliczka jest w rzeczywistości dobra.

Mniejszy pożyczkodawcaMniejsi pożyczkodawcy, tacy jak pożyczkodawcy internetowi, mogliby lepiej Ci pomóc. Niektórzy mniejsi pożyczkodawcy są nastawieni na pomoc osobom niedocenionym. Lepiej rozumieją Twoje potrzeby i mogą zaoferować najlepszą pomoc, jaką możesz znaleźć. To, że są mniejsze, nie oznacza, że ​​oferują usługi o niższym standardzie. W rzeczywistości ich rozmiar może być ich zaletą. Mali pożyczkodawcy są bardziej elastyczni i mogą pomóc w tworzeniu usług i ofert odpowiadających Twoim potrzebom. Mogli zaoferować dobrą pożyczkę na dom bez kredytu.

Spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytoweSpółdzielcze kasy pożyczkowe służą swoim członkom. Tylko określone osoby mogą kwalifikować się do określonej unii kredytowej. Imigranci pochodzenia latynoskiego mogą na przykład zostać członkiem latynoskiej unii kredytowej. Związek może pomóc im w ofertach kredytowych, które pomogłyby w zakupie domu.

Spółdzielcze kasy pożyczkowe mogą być dobrą opcją w przeciwieństwie do tradycyjnych banków. Służą określonym społecznościom i dlatego rozumieją dokładny typ potrzeb, których doświadcza ta grupa. Unia kredytowa obsługująca Latynosów zrozumie wyzwania, z którymi boryka się wyjątkowo latynoska społeczność.

Znaczenie zaliczki

Jak wspomniano wcześniej, zadatek jest bardzo ważną częścią kredytu hipotecznego. Może to działać na twoją korzyść, jeśli możesz zrobić spory. Ale dlaczego jest to takie ważne?

Znaczna zaliczka zmniejsza kwotę zadłużenia na hipotece. Zasadniczo dokonujesz wpłaty zaliczki na nieruchomość. Co oznacza, że ​​pozostała wartość domu to wartość długu. Ryzyko pożyczkodawcy jest mniejsze, ponieważ zadłużenie hipoteczne jest mniejsze. Kredyty hipoteczne z dużymi zaliczkami mają również niższe stopy procentowe. Mniejsze zadłużenie to mniejsze ryzyko dla pożyczkodawcy. Mogą wtedy zaoferować niższe oprocentowanie.

Zaliczka pomaga obniżyć wartość kredytu hipotecznego. Sama zaliczka wymaga gotówki, ale jej efekty są opłacalne. Obniżona stopa procentowa zmniejsza stopę, przy której gromadzone są odsetki. Twoje miesięczne raty są tańsze i prawdopodobnie możesz szybciej uregulować kredyt hipoteczny.

Zaliczka jest również rodzajem bariery dla wahań na rynku nieruchomości. Zaliczka pomaga obniżyć wartość zadłużenia w Twoim domu. Jeśli wartość domu spadnie poniżej wartości kredytu hipotecznego, pogorszy się Twoje samopoczucie finansowe. Oznacza to, że spłacasz dług, który jest wart więcej niż Twój dom. Zaliczka pomaga zmniejszyć prawdopodobieństwo, że wartość twojego domu spadnie poniżej wartości twojego kredytu hipotecznego. Ale ile powinna wynosić zaliczka, aby skapitalizować płynące z niej korzyści?

Ile należy odłożyć?Jak widać wcześniej w przypadku pożyczek FHA, wymagana jest spłata co najmniej 3,5% wartości domu. Ale poza tym istnieje konwencjonalna zgoda, że ​​kredyt hipoteczny wymaga 20% zaliczki. Pomaga to zmniejszyć ryzyko wahań cen nieruchomości i nagrodzi Cię wszystkimi dodatkowymi korzyściami związanymi z dokonaniem znacznej zaliczki (np. Tańsze stopy procentowe).

Będziesz musiał porozmawiać ze swoim pożyczkodawcą i zapytać, czy 20% wystarczy. Niektórzy pożyczkobiorcy mogą być zobowiązani do wpłacenia wyższej zaliczki, zanim zakwalifikują się do kredytu hipotecznego. To zależy od Twojej zdolności kredytowej i polityki Twojego pożyczkodawcy.

Jak uzyskać pożyczkę osobistą bez kredytu jako zaliczkęCo możesz zrobić, jeśli nie masz wystarczającej ilości pieniędzy, aby wpłacić dużą zaliczkę? Możesz otrzymać pożyczkę osobistą bez kredytu za zaliczkę. Nawet imigranci mogą kwalifikować się do takiej pożyczki. Pożyczki osobiste są na wszystko, czego potrzebujesz. Możesz je również przeznaczyć na zaliczkę. Wystarczy spełnić kryteria kwalifikacyjne określone przez pożyczkodawcę.

Musisz złożyć wniosek i złożyć wniosek. Poproś pożyczkodawcę o przesłanie wszelkich dodatkowych informacji. Następnie zaakceptuj najlepszą otrzymaną ofertę. Skonfiguruj metodę spłaty i dokonaj zaliczki na swój dom. To takie proste.

Wniosek

Imigranci i osoby ze złymi kredytami walczą o kupowanie domów. Ale może istnieć sposób, w jaki imigranci nadal będą mogli kupować nieruchomości. Mogli dostać kredyt mieszkaniowy bez kredytu.

Możesz również kwalifikować się do kredytu mieszkaniowego bez kredytu. Ale co zrobić, jeśli nie możesz pokryć zadatku? Możesz otrzymać pożyczkę osobistą bez kredytu za zaliczkę. Złóż wniosek już dziś i znajdź dom, którego potrzebujesz.