Przenosimy pieniądze na Twój sposób

Category: Możesz Zrobić
17 lutego 2021

Western Union jest tutaj, gdy musisz wysłać pieniądze na terenie Stanów Zjednoczonych lub za granicę. O każdej porze dnia i nocy podajesz nazwę odbiorcy i miejsce. Środki wyślemy praktycznie wszędzie tam, gdzie chcesz przelać pieniądze.

Być poinformowanym. Być świadomym.Chroń się przed oszustwami.

Dlaczego warto wybrać Western Union

do przelewów krajowych lub międzynarodowych?

Niezależnie od tego, czy chcesz wysłać pieniądze na specjalne okazje, czy też potrzebujesz pomocy w nagłych wypadkach przyjaciołom lub bliskim, Western Union szybko i niezawodnie dotrze do Ciebie. A co najważniejsze, to Ty decydujesz, jak wysłać pieniądze. Aplikacja Western Union ® umożliwia transfer środków w podróży za pomocą karty kredytowej 2 lub debetowej bezpośrednio z konta bankowego lub przez Apple Pay. Jeśli chcesz zapłacić gotówką, zatrzymaj się w jednej z wielu placówek agentów w USA

Pieniądze w kilka minut 1Wyślij kartą debetową, aby szybko odebrać gotówkę w placówce agenta

Ogólnoświatowy zasięgWysyłaj pieniądze do ponad500 000 placówekw ponad200 krajachi terytoriach.

Wybór i wygodaPrzelej bezpośrednio na konto bankowe uczestniczące w programie lub w celu odebrania gotówki.

Wysyłaj pieniądze z dowolnego miejsca dzięki aplikacji Western Union ®

Dzięki Western Union możesz wysyłać pieniądze w kraju, płacić rachunki, sprawdzać kursy walut *, śledzić przelewy, wykonywać międzynarodowe przelewy pieniężne i nie tylko – bezpośrednio ze swojego smartfona. Masz możliwość wysyłania pieniędzy na całym świecie. Aby rozpocząć, pobierz aplikację Western Union ®.

Jak działa przekaz pieniężny Western Union ®?

Jak to działa? Niezawodnie, szybko i za pomocą wszystkich narzędzi potrzebnych do śledzenia przelewu, a nawet powtarzania płatności w razie potrzeby. Wybierać:

Powiedz nam, dokąd chcesz wysłać pieniądze

Wybierz, w jaki sposób chcesz zapłacić

Powiedz nam, kto otrzymuje pieniądze

To takie proste. Następnie śledź swój przelew dla wszystkich przelewów pieniężnych Western Union ® online lub za pośrednictwem aplikacji Western Union ®.

Co możesz zrobić z Western Union?

Dzięki Western Union możesz w ciągu kilku minut wysyłać pieniądze do wypłaty w 130 różnych walutach do ponad 200 krajów i terytoriów *. Świat jest Twój.

Niezależnie od tego, czy wysłałeś pieniądze, czy zapłaciłeś rachunek, status przelewu jest oddalony o kilka kliknięć.

Dzięki ponad 500 000 placówek agentów na całym świecie jesteśmy łatwi do znalezienia i chętnie pomożemy Twojemu odbiorcy odebrać gotówkę.

Pieniądze są w drodze! Płacenie rachunków jest szybkie i łatwe.

Zbieraj punkty *** za każdym razem, gdy dokonasz kwalifikującej się transakcji Western Union ®.

Dzięki programowi członkostwa My WU ® zdobywasz punkty za wysyłanie kwalifikujących się przelewów i płatności za rachunki. Możesz wymienić te punkty na korzyści, takie jak obniżki opłat * i nie tylko. Zarejestruj się ** i już dziś zacznij cieszyć się nagrodami!

Oszczędzaj czas przy kasie. Rozpocznij przekaz pieniężny Western Union ® w naszej aplikacji. Następnie zapłać gotówką w placówce uczestniczącej agenta.

Wysyłaj pieniądze w ciągu minuty 1 z placówek agentów w USA.

Zarejestruj się ** już dziś i zacznij czerpać korzyści z członkostwa!

 • Wysyłaj pieniądze online
 • Wyślij pieniądze osobiścieWysyłaj pieniądze telefonicznieWyślij pieniądze osadzonemu
  • Płać rachunki online
  • Płać rachunki osobiściePłać rachunki telefoniczniePrzekazy pieniężne
   • Moje nagrody WU®
   • Obsługa klientaZaloguj się Zarejestruj sięPortal agentaWU Business Solutions
    • Regulamin
    • Własność intelektualnaOświadczenie o ochronie prywatności onlineZłożyć skargęWestern Union przyłącza się do walki z handlem ludźmiWysyłaj pieniądze online do200 krajówi terytoriówza pośrednictwem ponad500 000 placówekWestern Union .

    • Dom
    • O nasSkontaktuj się z namiBlogWsparcieŚwiadomość oszustwaZgłoś błąd bezpieczeństwaRelacje inwestorskieKarieraFundacja Western UnionAktualnościZostań agentemRozwiązania płatniczeLicencje państwoweInformacje o wezwaniu do sąduRegulaminOświadczenie o ochronie prywatności onlineMapa stronyInformacje o plikach cookieOświadczenie o dostępnościUsługi mogą być świadczone przez firmę Western Union Financial Services, Inc. NMLS nr 906983 i / lub Western Union International Services, LLC NMLS nr 906985, które są licencjonowane jako podmioty przekazujące pieniądze przez Departament Usług Finansowych stanu Nowy Jork. Zobacz regulamin, aby uzyskać szczegółowe informacje.

     2020 Western Union Holdings, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone