najlepszą strategię alokacji TSP

Category: Przez Cały
17 lutego 2021

Upraszczanie

Zaktualizowano styczeń 2020 r

Doradztwo inwestycyjne TSP Ten przewodnik jest przydatny do zrozumienia tego, co dzieje się dzisiaj i został zaktualizowany o komentarze dotyczące wpływu koronawirusa.

Przedstawione tutaj opinie podkreślają niektóre podstawowe realia, które są pomijane w materiałach marketingowych i teorii akademickiej wykorzystywanych przez doradców inwestycyjnych do upraszczania ich pracy i zwiększania wynagrodzeń. To nie jest fizyka jądrowa. Po prostu zbadanie opcji TSP wymaga czasu, na co większość inwestorów nie ma czasu w swoim zabieganym życiu. Ten 15-20-minutowy przewodnik pozwoli Ci zaoszczędzić trochę czasu i miejmy nadzieję, że już dziś zwiększy Twoje przyszłe zwroty.

Nie jestem powiązany z Thrift Savings Plan ani żadną inną firmą świadczącą usługi finansowe, nie potrzebuję również Twojego adresu e-mail do przeczytania tego Przewodnika po alokacji TSP, ani nie zobaczysz żadnych skokowych reklam na mojej stronie. Porady są oparte na moich osobistych opiniach, uzyskanych na podstawie mojego stopnia naukowego w dziedzinie finansów inwestycyjnych i wszystkiego, czego od tamtej pory się nie nauczyłem.

Omówimy następujące kwestie:

1) wyeliminować wtedy słabe fundusze

2) opracuj przybliżone pojęcie, gdzie jesteśmy w cyklu rynkowym (byk / niedźwiedź / bańka / spadek), abyś mógł

3) oprzeć się na funduszach akcyjnych podczas hossy lub bezpiecznych na rynkach wysokiego ryzyka.

. bez dokonywania wielu zmian alokacji.

Wprowadzenie

Najlepszy fundusz TSP

Który fundusz jest najlepszy dla TSP?

Masz dziś sześć prawdziwych wyborów – pięć podstawowych funduszy i fundusz cyklu życia. Wszystkie są zróżnicowane, niedrogie, ale niektóre są lepsze od innych. Fundusze cyklu życia po prostu alokują dla Ciebie pięć podstawowych funduszy, ale jak zobaczysz, nie przyniosło to korzyści dla zwrotów. Uważam, że powinieneś zacząć od wyeliminowania słabszego funduszu akcyjnego i skupić się na swojej najważniejszej decyzji – ile ryzykujesz na akcjach, a nie na bezpiecznym. Szczerze mówiąc, jeśli chodzi o inwestowanie w fundusze akcyjne, różnica między funduszem TSP C a funduszem TSP S jest niewielka w porównaniu z funduszem TSP I (akcje międzynarodowe).

Zwróć uwagę, jak słabo radził sobie fundusz Międzynarodowy (I). Omówimy, dlaczego fundusz TSP I osiągnął znacznie gorsze wyniki w tym cyklu rynkowym obu funduszy amerykańskich. Jeśli chodzi o bezpieczne fundusze – fundusz TSP G i fundusz TSP F – jest tylko jeden warunek, aby alokacja do funduszu TSP F zamiast funduszu TSP G miała sens i to wtedy, gdy stopy procentowe spadają. Wydaje się to dezorientujące tym, którzy patrzą na wyższe stopy zwrotu z funduszy F, ponieważ stopy procentowe w USA spadły od momentu powstania funduszu F do 2016 r., Co doprowadziło do jego wyższych zwrotów z zysków kapitałowych . Gdy zbliżamy się do stawek zerowych, ta przewaga staje się ryzykiem.

Rzeczywistość a teoria. Kiedy wyszukujesz w Google pytanie. „W jaki fundusz TSP najlepiej inwestować? zobaczysz teorię akademicką i podstawowe fakty dotyczące funduszy, które szczerze mówiąc niewiele ci mówią. Media głównego nurtu sprawiają, że brzmi to o wiele bardziej skomplikowanie niż w rzeczywistości. Moim celem jest tutaj próba uproszczenia tego, jak najlepiej potrafię, abyś mógł podejmować bardziej świadome decyzje dotyczące alokacji.

W części II przyjrzymy się również niektórym podstawowym strategiom TSP, które obejmują warianty Kup i trzymaj. Należą do nich fundusze TSP Lifecycle, które są wariantem kup i trzymaj, ale są zróżnicowane w zależności od lat do przejścia na emeryturę. Po zapoznaniu się z poszczególnymi funduszami i zrozumieniu ryzyka związanego z bessą, zobaczysz, dlaczego fundusze Lifecycle mogą nie być dla Ciebie najlepszą strategią. nawet fundusz dochodów w cyklu życia na emeryturze.

Najlepsza strategia TSPJaka jest najlepsza strategia TSP?Gdybyś miał kryształową kulę, najlepsza strategia inwestycyjna TSP byłaby łatwa. Zainwestuj w fundusz osiągający najlepsze wyniki podczas hossy i zasiądź w najbezpieczniejszych funduszach podczas bessy. Jednak wielu inwestorów stosuje odwrotną strategię – kup, trzymaj, potem wpadnij w panikę, a potem opóźnij ponowne wejście. Nie możesz mierzyć czasu szczytu hossy (wzrost) lub dna podczas bessy (spadki), ale możesz zaoszczędzić sobie wielu bólów serca i stresu będąc blisko.

Główne strategie inwestycyjne podpowiadają, że musisz podjąć „większe ryzyko, aby uzyskać lepsze zyski. Może do krótkoterminowych spekulacji. Odkryłem jednak, że znacznie bardziej zwiększasz liczbę gniazd, zmniejszając lub unikając ryzyka rynkowego we właściwych momentach. W przeciwieństwie do porad z głównego nurtu, nie sądzę, aby ryzyko było statyczne przez cały czas.

Strategie kup i trzymaj opierają się na przekonaniu, że ryzyko jest statyczne lub nieobserwowalne, więc po prostu zmniejszają zmienność zwrotów w czasie poprzez dywersyfikację. Ostrzegałem przed ryzykiem dużych ruchów spadkowych, które były przewidywalne i doprowadziło do tego, że nakazaliśmy naszym członkom całkowite wycofanie się z akcji pod koniec stycznia 2020 r.

Alokacja TSPW 80% zgadzam się z Warrenem Buffetem i Johnem Boggle, radząc trzymać się niskich indeksów szerokich. Tylko osiemdziesiąt procent, ponieważ tyle czasu rynek spędził na rynkach byków (rosnących). Chodzi o to, że pozostałe 20%, w przypadku których rynek traci większość zysków z poprzedniej hossy, a ja nie jestem na pokładzie. Nie wierzę również w rady firmy Bogle dotyczące utrzymywania międzynarodowych funduszy obligacji w ramach dywersyfikacji, ponieważ byłbyś dziś frajerem posiadającym europejskie obligacje o ujemnym oprocentowaniu. Uwaga: TSP nie inwestuje w obligacje międzynarodowe.

Nie da się tego wystarczająco powtórzyć – ostatnia bessa na akcjach oddała 110% poprzednich wzrostów na hossach. Dlaczego miałbyś chcieć zrezygnować z ponad 10 lat zwrotów i czekać na osiągnięcie progu rentowności.

Przyjrzymy się strategiom, które zmniejszają realne ryzyko – duże straty rynkowe – jednocześnie wychwytując większość zysków rynkowych. Nie, nie kryształowa kula, ale najlepsze strategie, jakie znaleźliśmy, które można zastosować w TSP dla inwestorów długoterminowych (nie traderów). Co doprowadzi nas z powrotem do pytania „Na jaki fundusz TSP najlepiej przeznaczyć?

Najlepsza alokacja TSPJaka jest najlepsza alokacja TSP?Najlepsza strategia alokacji TSP sprowadza się do uniknięcia dużych strat rynkowych przy jednoczesnym przejęciu większości zysków rynkowych. Unikanie bessy to strategia długoterminowa, która wymaga zrozumienia, na jakim etapie cyklu rynkowego jesteśmy (byka / niedźwiedź / bańka). Widzimy również, że coraz więcej inwestorów stosuje strategię sezonową TSP, unikając osłabienia rynków, które zwykle występują w miesiącach letnich i jesiennych. Strategia ta stała się wykonalna ze względu na niskie opłaty i brak uwzględnienia podatków w rozliczeniach podatkowych odroczonych. W tym przewodniku zajmiemy się inwestycjami sezonowymi, ale nie omówimy ich.

Więc przejdziemy przez 1) wyeliminować słabe fundusze, a następnie 2) opracować przybliżone pojęcie, gdzie jesteśmy w cyklu rynkowym (byka / niedźwiedzia / bańka / bust), abyś mógł 3) oprzeć się na funduszach akcyjnych podczas hossy lub bezpieczne fundusze na rynkach wysokiego ryzyka.