Najlepsi pożyczkodawcy hipoteczni dla początkujących nabywców domów

Category: Domu Możesz
17 lutego 2021

Jak określamy najlepszych kredytodawców hipotecznych dla kupujących domy po raz pierwszy

Kiedy kupujesz dom po raz pierwszy, stawka jest wysoka. Prawdopodobnie będzie to zdecydowanie największy zakup, jakiego dokonasz w swoim życiu. Ponieważ tysiące dolarów czekają na zakup czegoś tak ważnego jak pierwszy dom, nic dziwnego, że pożyczkobiorcy chcą znaleźć najlepszego pożyczkodawcę. SmartAsset zachował wszystkie potrzeby nowych nabywców domów podczas wyszukiwania i tworzenia tej listy.

Wzięliśmy pod uwagę firmy, które miały najwięcej opcji pożyczki i zaliczki, aby znaleźć elastyczność często wymaganą przy płaceniu za pierwszy dom. Przyjrzeliśmy się skargom dotyczącym obsługi klienta, dostępności obsługi klienta, przewodnikom dla kupujących po raz pierwszy w domu, stawkom, opłatom, łatwości obsługi online i nie tylko. Nasza lista zawiera najlepsze wyniki w każdej kategorii, niezależnie od tego, czy szukasz pożyczkodawcy internetowego, czy korzystasz ze świadczeń VA do pierwszego kredytu hipotecznego.

SmartAsset przeanalizował najlepszych pożyczkodawców hipotecznych w takich obszarach, jak programy przedpłat, dostępność pożyczek, edukacja początkujących nabywców domów, zadowolenie klientów, proces wstępnej kwalifikacji i wstępnego zatwierdzenia, opłacanie rachunków online, opłaty i stawki oraz obsługa klienta. Te rankingi są wynikiem naszych badań.

Przegląd Najlepszy dlaNajważniejsze
Pożyczający Quicken Loans
Najlepszy ogólnie pożyczkodawca hipoteczny dla kupujących dom po raz pierwszy: szybkie pożyczki

Quicken Loans, pożyczkodawca, który zajmował pierwsze miejsce w wielu kategoriach na naszej liście najlepszych pożyczkodawców w 2019 r., Zajął pierwsze miejsce w naszym rankingu na najlepszego pożyczkodawcę kupującego dom po raz pierwszy po uzyskaniu najwyższych ocen w wielu kategoriach. Oferując całodobową obsługę klienta z odbieranymi rozmowami telefonicznymi na żywo przez 12 godzin dziennie i funkcją czatu na żywo przez wszystkie pozostałe godziny, Quicken ma więcej opcji komunikacji niż wielu innych pożyczkodawców.

Pożyczkodawca internetowy oferuje wszystkie trzy główne programy pożyczek rządowych: pożyczki USDA, VA i FHA. Programy te są idealne dla niektórych kupujących dom po raz pierwszy, ponieważ możesz mieć niską zaliczkę lub jej brak, niższą niż średnia ocena kredytowa i korzystne warunki pożyczki. Firma oferuje również TWÓJ kredyt, który pozwala wybrać okres kredytowania. Podczas gdy większość pierwszych zakupów domu będzie obejmowała 30-letnie kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu (najczęstsza pożyczka), będziesz mieć możliwość wyboru długości okresu spłaty za pomocą TWOJEGO kredytu Quicken.

Quicken oferuje również pierwszą edukację dla kupujących w domu dzięki platformie blogowej Zing. W tej sekcji witryny możesz przeczytać szczegółowy zestaw artykułów o tym, jak kupić swój pierwszy dom, z tematami prowadzącymi od obliczenia budżetu do zamknięcia domu. Oprócz łatwo dostępnej obsługi klienta i produktów edukacyjnych, Quicken oferuje w pełni online doświadczenie. Oznacza to, że jeśli mieszkasz w odległym miejscu, nie chcesz składać wniosku osobiście lub po prostu wolisz pracować online, marka Quicken’s Rocket Mortgage prowadzi Cię od złożenia wniosku do zamknięcia wszystkiego online. Możesz przesyłać i podpisywać dokumenty oraz komunikować się ze swoim przedstawicielem pożyczkowym w zaciszu swojego domowego komputera.

Chociaż Quicken nie oferuje bankowości detalicznej, jak wielu dużych, dostępnych pożyczkodawców bankowych (takich jak nasz numer dwa, Chase Bank), pożyczkodawca dobrze radzi sobie z kredytami hipotecznymi, o czym świadczy niewielka liczba skarg konsumentów. Oznacza to, że jako pierwszy nabywca domu możesz mieć pewność, że Quicken poważnie traktuje obsługę klienta i satysfakcję, co jest idealne podczas współpracy z pierwszym pożyczkodawcą.

Pomijając zalety, Quicken ma kilka wad, o których należy pamiętać, w tym stawki, które nie zawsze są najbardziej konkurencyjne. Jeśli szukasz najniższych stawek baryłkowych, będziesz musiał rozejrzeć się i porównać pożyczkodawców, ponieważ ceny Quicken zwykle wahają się od średniej do ponad średniej. Pożyczkodawca ma również średnią opłatę początkową w wysokości 1150 USD. Podczas gdy większość pożyczkodawców bankowych pobiera tego rodzaju opłatę, wielu nowszych pożyczkodawców początkowych albo zminimalizowało ją, jak Lenda, albo całkowicie ją wyeliminowała, tak jak SoFi. A jeśli masz nadzieję porozmawiać z kimś twarzą w twarz na temat swojej pożyczki, po prostu tak nie działa. Jeśli jest to kluczowe dla Twojego pierwszego doświadczenia w zakupie domu, najlepszym wyborem jest nasz drugi w kolejności.

Drugie miejsce w kategorii Najlepszy ogół pożyczkodawców hipotecznych dla początkujących nabywców domów: Chase Bank

Jeśli szukasz alternatywy dla pierwszego wyboru SmartAsset, Quicken Loans, Chase Bank to świetna opcja. Nasz wicemistrz oferuje pożyczki osobiste i bankowość, wysokie oceny za obsługę klienta oraz szeroką gamę produktów pożyczkowych. Oprócz oferowania pożyczek FHA i VA (wraz z pożyczkami tradycyjnymi i jumbo), Chase oferuje kredyt hipoteczny DreaMaker®, program zakupu domu dla osób o ograniczonych dochodach.

Przekonasz się również, że witryna Chase jest łatwa w nawigacji. Istnieje strona docelowa dla początkujących użytkowników domu, która zawiera filmy, krótkie artykuły i objaśnienia oraz łatwy w nawigacji projekt użytkownika. Oprócz poznania procesu zakupu domu i ustalenia, na ile domu możesz sobie pozwolić dzięki narzędziom i zasobom, Chase oferuje wstępną kwalifikację online. W przeciwieństwie do innych pożyczkodawców, zamiast wypełniać formularz kontaktowy, podasz wszystkie wymagane dane do wniosku, aby przedstawiciel mógł do Ciebie zadzwonić. Oznacza to, że jeśli chcesz, możesz znaleźć odpowiedź na pytanie, czy kwalifikujesz się, czy też nie, całkowicie online.

Obecni klienci Chase również mogą cieszyć się utrzymaniem wszystkich usług finansowych w jednym miejscu. Firma posiada aplikację, w której możesz monitorować swoje rachunki oszczędnościowe i czekowe oraz kredyty mieszkaniowe. Oznacza to, że jeśli chcesz, możesz trzymać wszystko pod jednym dachem.

Trzecie miejsce: SunTrust

Najlepszy pożyczkodawca hipoteczny w Wirginii dla początkujących kupujących w domu: Veterans United

Veterans United zajmuje pierwsze miejsce w kategorii najlepszego pożyczkodawcy VA, ponieważ firma jest w 100% przeznaczona dla pożyczkobiorców VA. Strony docelowe, przewodniki domowe, zawartość witryny, a nawet nazwa są skierowane do osób ubiegających się o kredyt hipoteczny w VA. Możesz znaleźć wszystkie potrzebne informacje na temat procesu pożyczkowego VA, od złożenia wniosku o zaświadczenie o kwalifikowalności do uzyskania oceny domu przez rzeczoznawcę VA. Firma jest również czołowym pożyczkodawcą VA. W 2017 roku Veterans United udzieliło największej liczby pożyczek na zakup VA w Stanach Zjednoczonych. Veterans United ma również dobrą reputację w zakresie obsługi klienta i jest dostępna w całych Stanach Zjednoczonych. Firma udziela pożyczek we wszystkich 50 stanach i ma biura w 18 stanach.

Chociaż ten pożyczkodawca jest świetny dla kupujących po raz pierwszy domu w VA, ci, którzy są bardziej zaznajomieni z procesem pożyczki lub chcą ocenić sklep, mogą nie być zadowoleni. Veterans United nie publikuje aktualnych stawek, ale oferuje wstępną kwalifikację online lub wstępne zatwierdzenie. Jeśli wolisz kupować stawki, możesz wypróbować dużego pożyczkodawcę online, takiego jak Quicken Loans, na następną pożyczkę VA. To powiedziawszy, dla tych, którzy chcą zrozumieć proces i rozmawiać z prawdziwym człowiekiem przez większość procesu, Veterans United ma sens również w tym przypadku. Jeśli jednak wolisz trzymać wszystkie swoje usługi finansowe w jednym miejscu, może się okazać, że nasz wicemistrz, Bank USAA lub Navy Federal, obie duże operacje bankowe, które oferują pożyczki VA, mogą lepiej odpowiadać Twoim potrzebom.

Drugie miejsce: Bank USAA

Najlepszy pożyczkodawca hipoteczny dla początkujących nabywców domów z wysokimi dochodami: SoFi

SoFi to idealny wybór dla pożyczkobiorców poszukujących konwencjonalnych i dużych kredytów hipotecznych o solidnych dochodach. Pożyczkodawca to internetowa firma z siedzibą w San Francisco w Kalifornii, która rozpoczęła swoją działalność od refinansowania kredytu studenckiego. Działając teraz w obszarze kredytów hipotecznych, SoFi ma na celu wstrząsnąć sytuacją, oferując 50% zniżki na opłaty za udzielenie kredytu, które są wyłączne dla członków SoFi.

Innym powodem wyjątkowości SoFi są standardy kwalifikacji pożyczek. Wielu pożyczkodawców chce solidnej, długiej historii zatrudnienia. SoFi rozważy możliwość ubiegania się o kredyt hipoteczny, o ile aktualny wskaźnik zadłużenia do dochodu (DTI) ma sens dla kredytu hipotecznego, o który ubiegasz się. Innymi słowy, maksymalny DTI dla kredytów konwencjonalnych wynosi 50%, podczas gdy maksymalny 43% dotyczy kredytów typu jumbo.

Firma oferuje również duże i konwencjonalne pożyczki już za 10%, chociaż konwencjonalne pożyczki wymagają co najmniej 20% zaliczki, aby uniknąć prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (PMI). Oznacza to, że jeśli kupujesz w miejscu, w którym domy przekraczają konwencjonalne limity (zwykle 484 350 USD), nie musisz mieć wymaganych 20%, o które wymaga większość dużych pożyczek.

SoFi jest dostosowana do milenialsów, co oznacza, że ​​strona jest czysta, minimalistyczna i przyjazna dla użytkownika. Możesz dokonać wstępnej kwalifikacji na urządzeniu mobilnym lub komputerze i otrzymać stawki w ciągu dwóch minut. Ceny i warunki są również łatwo dostępne, co daje temu pożyczkodawcy wysokie oceny za przejrzystość.

Wadą jest to, że SoFi nie działa we wszystkich 50 stanach i nie oferuje żadnych produktów hipotecznych poza tradycyjnymi i dużymi pożyczkami. Oznacza to, że jeśli interesują Cię opcje wspierane przez rząd, takie jak pożyczki USDA, VA i FHA, musisz znaleźć innego pożyczkodawcę.