Jak wybrać ICO, w które chcesz zainwestować: Fakty, które musisz wziąć pod uwagę

17 lutego 2021

ICO oznacza Initial Coin Offering i jest to jedna z najlepszych metod pozyskiwania funduszy. Nowe start-upy i firmy zbierają fundusze na swój projekt za pośrednictwem ICO, a inwestorzy kupują je z ogromnymi oczekiwaniami. Od kilku lat i każdego roku w centrum uwagi pojawia się ponad 100+ ICO. Tak więc wybór odpowiedniego ICO, aby osiągnąć ogromny zysk, nie jest filiżanką herbaty dla każdego. A jeśli chcesz zainwestować w ICO, ale nie wiesz jak wybrać ICO, aby zainwestować swoje cenne pieniądze, masz szczęście, że wylądujesz tutaj.

Przedstawiamy godne uwagi fakty, które należy wziąć pod uwagę przed wyborem ICO, aby uzyskać ogromne dochody . Po prostu zejdź na dół i pokaż, jak rozpoznać właściwe ICO z hordy ICO.

Rzeczy do rozważenia przed wyborem ICO

Chociaż wszystkie ICO obiecują ogromne zyski , w rzeczywistości większość z nich nie odniesie sukcesu. Jak zaoszczędzić pieniądze na oszustwach tego typu? Spójrz poniżej, aby wiedzieć:

Przeczytaj białą księgęPierwszym krokiem do zakupu konkretnego ICO jest przyjrzenie się jego białej księdze. Firma tworzy białą księgę, aby poinformować czytelników o swoim projekcie. Ale samo przeczytanie białej księgi nie wystarczy, sposób, w jaki czytasz, również ma duże znaczenie. Biała księga zawiera wszystkie informacje o projekcie, takie jak opis projektu, szczegóły techniczne, zespół odpowiedzialny za projekt, sprzedaż tokenów itp.

Zatem przeanalizuj każdy aspekt Białej Księgi i zdecyduj, czy będzie to opłacalne, czy nie.

Zespół stojący za projektemKiedy przygotowujesz się do zainwestowania w ICO , musisz zapytać o zespół odpowiedzialny za projekt. Doświadczenie i siła zespołu stojącego za projektem zapewniają jego sukces, az drugiej strony słaby i niedoświadczony zespół prowadzi do niepowodzenia projektu.

Musisz sprawdzić, czy członkowie zespołu są związani z kryptowalutą, czy też zajmują się innymi zadaniami. Czy założyciele i udziałowcy są skuteczni w prowadzeniu projektu i znoszeniu przestojów. Ile możesz im ufać?

Musisz śledzić ich profile w mediach społecznościowych, aby zebrać wszystkie wymagane informacje, aby zapewnić ich wiarygodność, możliwości i doświadczenie.

Wyjątkowość koncepcjiCzy projekt oferuje coś wyjątkowego? Czy opiera się na koncepcji, którą podążają głównie ICO?

Najpierw zapytaj, czy projekt zawiera jakiś wyjątkowy pomysł, czy nie. Jeśli projekt nie dostarcza niczego innego, powinieneś tego unikać. Wybierz projekty, które mają unikalne funkcje, takie jak opracowanie rozwiązania zapewniającego niższe opłaty transakcyjne i bezpieczne transakcje. Tego typu projekty ICO warto zainwestować.

Jakość koduJednym z najlepszych sposobów oceny ICO jest działający kod. W przypadku, gdy konkretny projekt ICO nie ma działającego kodu i jeśli ma i nie jest to oprogramowanie typu open source, to nie jest to dobry znak.

W rzeczywistości dzięki działającemu kodowi możesz przeanalizować projekt i jego zespół, ale potrzebujesz trochę zrozumienia programowania.

Poznaj technologię blockchainNie tylko zespół i produkt, ale także najważniejszy aspekt, który należy wziąć pod uwagę przed zainwestowaniem w ICO, to technologia blockchain . Musisz poszukać odpowiedzi na kilka pytań: Czy technologia Blockchain wykorzystuje tylko pieniądze P2P? Czy funkcjonuje jako księga dystrybucyjna, czy działa jak inteligentne kontrakty?

Czy system Blockchain jest open source, czy opiera się na algorytmie dowodzenia konsensusu stawki? Jeśli znasz technologię Blockchain stojącą za projektem, pomoże ci to stwierdzić, jak bardzo zaangażujesz się w projekt w nadchodzącym czasie.

Określ typ tokenaZanim zdecydujesz się zainwestować swoje ciężko zarobione pieniądze w ICO, powinieneś również określić, jaki token uruchomi firma. Musisz sprawdzić, czy będzie to stabilna moneta, moneta zabezpieczająca, moneta użytkowa czy cokolwiek innego.

Token musi mieć wartość handlową, a jeśli jej nie ma, jest bezwartościowy. Możesz sprawdzić jego wartość komercyjną w białej księdze, a jeśli się tam nie dowiesz, zapytaj deweloperów ICO.

Zanim pójdziesz…

Inwestowanie w ICO jest tak trudne, jak chodzenie po torcie i musisz uważnie rozważyć każdy aspekt. Oprócz wyżej wymienionych aspektów możesz obserwować recenzje i opinie innych osób na temat projektu, aby zapewnić jego sukces. Niemniej jednak kryptowaluta jest znana ze swojej zmienności, więc nic nie jest pewne.

Inwestuj tylko tę część swoich pieniędzy, na którą możesz sobie pozwolić w czasie przestoju. Przeprowadź intensywne badania, a następnie zainwestuj swoje pieniądze w dowolny projekt ICO, a także możesz skorzystać z porady doradcy finansowego.