Bitcoin Cash

Category: Twoje Pieniądze
17 lutego 2021

Co to jest Bitcoin Cash

Bitcoin Cash został stworzony przez hard fork Bitcoin 1 sierpnia 2017 r., Stworzył nową wersję łańcucha bloków z innymi zasadami. Bitcoin Cash powstał w wyniku przeciwdziałania przedłużającemu się problemowi skalowalności Bitcoin. Działa poprzez przejście z głównego łańcucha bloków Bitcoin do nowej wersji, oprogramowanie ma teraz pojemność na większą liczbę transakcji (dokładnie o osiem megabajtów).

Jak handlować kontraktami CFD na Bitcoin Cash w 4 prostych krokach
 1. Otwórz konto handlowe w AvaTrade
 2. Zasil swoje kontoWpisz preferowaną kwotę inwestycjiKUP (zajmij pozycję długą) lub SPRZEDAJ (zajmij pozycję krótką) Bitcoin CashAvaTrade jest wiodącym w branży brokerem z jednymi z najlepszych dostępnych warunków handlowych, w tym z najniższymi spreadami kryptowalut na rynku.

  Dlaczego warto handlować kontraktami CFD na kryptowaluty z AvaTrade?
  • Bezkompromisowe bezpieczeństwo dzięki sześciu organom regulacyjnym i oddzielnym kontom Twoje pieniądze są chronione przez cały czas.
  • Wiele kryptowalut do wyboru Handluj szeroką gamą kryptowalut dostępnych na naszych platformach transakcyjnych. Brak ukrytych opłat oferujemy zero prowizji i żadnych opłat bankowych za transakcje! Crypto nigdy nie zasypia AvaTrade jest jednym z nielicznych brokerów oferujących całodobową obsługę i wsparcie w 14 językach. Hojna dźwignia zwiększ swój kapitał początkowy dzięki hojnej dźwigni i uzyskaj znacznie większą ekspozycję na handel niż saldo konta. Do 2: 1 (dla mieszkańców UE) 25: 1 (dla mieszkańców spoza UE). Ogranicz swoje ryzyko możesz ustawić poziomy zysków i strat, używając limitów Stop Loss lub Take Profit podczas handlu. Określ maksymalną kwotę, jaką jesteś gotów zaryzykować, spekulując ceną, lub ustal cenę, po której chcesz czerpać zyski. Dostępne są również przyszłe zamówienia, takie jak kupowanie zatrzymań i limity zakupów. Handluj kryptowalutami z walutami Fiat – w przeciwieństwie do wielu giełd, które ograniczają swoim klientom handel tylko kryptowalutami do kryptowalut, nasi klienci mogą również handlować kryptowalutami w walutach Fiata (USD, EUR, JPY itp.).Bitcoin Cash na rynkach

   Od czasu premiery tej nowej kryptowaluty, jej wartość wzrosła ponad dwukrotnie z początkowej ceny Bitcoin Cash wynoszącej 300 USD do ponad 600 USD. Inwestorzy zastanawiają się, czy można to nazwać „nowym królem kryptowalut.

   Ale Bitcoin Cash na początku miał powolny start. Gdyby nie algorytm wydobywania Bitcoin Cash, który tchnął życie w nowy instrument, nie wydawałby się tak atrakcyjny dla poszukujących zysku górników komputerowych.

   Gdy rynki finansowe zwietrzyły ten skok i wzrost tempa, w jakim „bloki były produkowane (znane jako kurs hash), handlowcy i inwestorzy zaczęli licytować cenę BCH, stąd jego popularność.

   5 faktów, które powinieneś wiedzieć o Bitcoin Cash
   1. Rozwidlenie Bitcoin Cash, utworzone z hard forka Bitcoinów i oczekiwane szybsze reakcje na transakcje, nastąpiło w bloku 478,559.
   2. Pomimo powodów powstania i pochodzenia moneta BCH jest na razie uważana za altcoin. To nie jest Bitcoin i nie ma bezpośredniego związku z wartością Bitcoina.Powiedziawszy to, Bitcoin Cash jest własną walutą i jest przydatny, ponieważ działa tak, jak Bitcoin działa tylko szybciej ze względu na wzrost rozmiaru bloku.Kiedy nastąpił hard fork, moneta nie miała żadnej wartości, a inwestorzy byli w stanie zdobyć „darmowe monety – z podziału Bitcoina. Tak jak w tym przypadku, Bitcoin Cash odnotował duże zmiany na rynku i zdołał zapewnić sobie miejsce na liście najlepszych monet według kapitalizacji rynkowej w listopadzie 2017 r.Inwestorzy spekulowali, że Bitcoin Cash został stworzony tylko dlatego, że wysokie opłaty i powolne transakcje zniszczyłyby Bitcoin, a nie dlatego, że Bitcoin osiągał maksymalną wydajność bloków.Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci handlować gotówką Bitcoin

    AvaTrade oferuje możliwość KUPU (zajmij pozycję długą) lub SPRZEDAŻY (zajmij pozycję krótką) na wszystkich transakcjach Bitcoin Cash. Ta usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Możesz korzystać z preferowanych strategii handlowych niezależnie od tego, w jaki sposób porusza się waluta.

    Zachęcamy do dowiedzenia się więcej o handlu Bitcoin Cash, odwiedzając naszą stronę z warunkami handlowymi i opłatami.

    Uwaga: wysoka zmienność rynku kryptowalut oferuje nieskończone możliwości handlowe.

    Nie przegap okazji do handlu Bitcoin Cash z jednym z najlepszych brokerów forex . Zacznij handlować teraz!

    Handluj na zmianach ceny gotówki Bitcoin w 3 krokach: