Bitcoin Cash przekroczy kapitalizację rynkową BTC, mówi Roger Ver

Category: Jaki Sposób
17 lutego 2021

W 2011 roku Roger Ver, obecny prezes wykonawczy bitcoin.com, kupił bitcoiny o wartości 25 000 USD, które sprzedawane były za około 1 USD za sztukę.

W dzisiejszych czasach te bitcoiny są wyceniane na około 179.139.250 $, stąd przydomek „bitcoin Jesus. Teraz Ver uważa, że ​​gotówka bitcoin przekroczy limit rynkowy bitcoinów.

Ver jest zwolennikiem gotówki bitcoinowej i jednym z pięciu założycieli fundacji bitcoin, co czyni go nieco królewskim bitcoinem. Jednak droga Ver’a do sukcesu nie była całkiem prosta:

 • Polityka: Ver próbował wejść do polityki i kandydować do Zgromadzenia Stanowego Kalifornii jako kandydat w 2000 roku do Partii Libertariańskiej.
 • Petardy: W 2002 roku Ver sprzedawał petardy w serwisie eBay i nie uwzględnił obowiązujących przepisów. Obywatelstwo amerykańskie: W lutym 2011 r. Ver podjął decyzję o zrzeczeniu się obywatelstwa amerykańskiego. Ale dopiero w 2014 roku udało mu się uzyskać nowe obywatelstwo.Google Cloud łączy siły z EOSGłówny inwestor Tesli przewidział, że Bitcoin będzie wart więcej niż 1 bilion dolarów za mniej niż 10 latBez zgodności, chwila Napstera DeFi jest skazana na niepowodzenieNajwyraźniej Ver nie stroni od kontrowersji. W tym ekskluzywnym wywiadzie Ver otwiera się na temat bycia trollowanym w Internecie, swoich opiniach na temat rządu i dzieli się nowym wglądem w to, nad czym obecnie pracuje.

  Pytanie: Opowiedz mi o swoich doświadczeniach z trollowaniem online

  Nie jestem pewien dokładnej definicji trollowania, ale zakładam, że jest to coś w rodzaju cyberprzemocy.

  Wiele osób w Internecie próbowało kłamać na mój temat, ale w większości nie przeszkadza mi to, ponieważ mam zaufanie do siebie i swoich umiejętności.

  Jednym z przykładów jest osoba, która poświęciła znaczną ilość czasu na napisanie długiego posta na Reddicie, który rozważyłbym trollingiem.

  Moją odpowiedzią było podważenie każdego punktu, który autor próbował poruszyć. Dlatego stworzyłem film na YouTube, aby otwarcie mówić o trollowaniu.

  Pytanie: Jakie jest obecne stanowisko rządu w sprawie kryptowalut?

  Każdy rząd ma inne stanowisko, a także wiele osób w jednym rządzie będzie miało inne stanowisko. Bardziej interesuje mnie to, co jest dobre, a co złe, niż to, co jest legalne lub nielegalne.

  Pytanie: Jakie jest Twoje obecne stanowisko wobec kryptowaluty jako inwestycji w porównaniu z walutą?

  Myślę, że użyteczność jako waluty jest tym, co pozwala jej stać się dobrą inwestycją. Jeśli nie jest przydatny w handlu, nie jest przydatny jako środek do przechowywania wartości. Wydaje się, że „rdzenny obóz bitcoinów nigdy nie zrozumiał tego faktu.

  Pytanie: W jaki sposób gotówka bitcoin wpływa na świat?

  Bitcoin cash pozwala każdemu wysyłać lub odbierać dowolną ilość pieniędzy, z kimkolwiek, w dowolnym miejscu, natychmiast, w zasadzie za darmo, i nie potrzebuje na to zgody banku ani rządu.

  To przemówienie windowe, które wygłaszam od 2011 roku i nadal jest prawdą o gotówce bitcoinowej. Nie dotyczy to już bitcoinów.

  Pytanie: Czy są jakieś nowe rozwiązania, nad którymi pracujesz?

  1. Właśnie ogłosiliśmy umowę, w ramach której HTC wstępnie ładuje portfel gotówkowy bitcoin.com do każdego nowego telefonu Exodus 1, który wysyłają. W przygotowaniu mamy jeszcze kilka podobnych umów z jeszcze większymi firmami. Są to marki, które są rozpoznawane przez wszystkich na świecie, a wkrótce na wszystkich ich urządzeniach będą fabrycznie zainstalowane portfele gotówkowe bitcoin.
  2. Kto będzie pierwszą grupą, która przeprowadzi publiczną ofertę publiczną zatwierdzoną przez organizacje pozarządowe i wypłaci anonimowe dywidendy swoim akcjonariuszom na całym świecie przez Internet? Tylko gotówka bitcoin ma to narzędzie. Właśnie uruchomiliśmy nasz kalkulator dywidend SLP, który umożliwia udziałom rówieśniczym bez pozwolenia otrzymywanie wypłat dywidend za pośrednictwem anonimowych właścicieli. Nic takiego nigdy wcześniej nie istniało w historii ludzkości i jestem pewien, że zapoczątkuje falę innowacji. Pytanie: Czy masz jakieś prognozy cenowe dotyczące gotówki w bitcoinach?