bibot

Category: Zadawane Pytania
17 lutego 2021

Darmowy

bot

handlowy Binance

Zarabiaj na swoim koncie Binance bez martwienia się o oprogramowanie handlowe, konfigurację, sygnały kryptograficzne, serwery i wsparcie!

DoświadczenieZainwestowaliśmy cztery lata handlu kryptowalutami w naszą strategię handlową.

BezpieczeństwoHandlujemy na Twoim koncie Binance za pomocą Twoich kluczy API i nie możemy wypłacić Twoich środków

MożliwościMożesz odmówić używania Bibota w dowolnym momencie bez kar i strat finansowych

O BibocieBibot – rentowny bot handlowy dla BinanceBibot automatycznie handluje za pomocą kluczy API na Twoim koncie Binance każdego dnia 24 godziny na dobę i generuje zysk. Handel odbywa się w parze z Bitcoinem na wszystkich parach handlowych z wyjątkiem stablecoinów i BNB.

Jeśli chcesz zacząć? wypełnij formularz startowy lub przeczytaj historie sukcesu na naszym czacie Telegram

Handluj parą BTCHandluj na Binance tylko parą BTC. Celem jest zwiększenie kwoty BTC.

Kup dipPodczas kupowania monet po upadku biboty używają sprawdzonej strategii „buy the dip.

Handluj na swoim koncieNie jest wymagany przelew, Twoje środki pozostają na Twoim koncie Binance.

Szybki startW pełni automatyczna konfiguracja. Musisz tylko określić klucze API.

MonitorowanieMożesz w pełni obserwować proces handlowy (strategię, zlecenia i pozycje), przeglądać statystyki.

Wyjdź w dowolnym momenciemożesz przerwać lub zawiesić handel w dowolnym momencie bez żadnych kar lub grzywien.

Strategia handlowaKup dipMamy prostą strategię handlu kryptowalutami: kupuj monety, gdy spadną o 5-10 procent zwykłej ceny i staramy się je sprzedać trochę drożej o 2-3 procent.

W naszej strategii wykorzystujemy:

 • Wskaźniki SMA i RSI
 • 15 minut i 1 godziny w ramach czasowychStatystyki i współczynniki monet z wielu latStoploss i trailing stopW pełni automatycznie i bez emocjiBibot umożliwia również konfigurację niektórych parametrów handlowych i niezależną kontrolę ryzyka i zysków.

  Nasze usługiZapewniamy pełną obsługę handlu na Binance

  Rozpocznij handelW pełni konfigurujemy system handlowy. Musisz tylko podać klucze API do handlu.

  Sygnały kryptograficzneZnajdujemy najlepsze punkty wejścia, kupujemy monety po najniższej możliwej cenie.

  Śledzenie transakcjiMonitorujemy ruch cen i wybieramy najlepszy czas i cenę na wyjście z transakcji.

  Handel na żywoWszystkie transakcje na żywo są dostępne na naszym kanale YouTube na kanale Twitch

  Wynik na koncie testowymOto statystyki handlu z Bibotem na naszym koncie testowym z domyślnymi ustawieniami.

  Wyniki z ostatnich 6 tygodni 7 – 13 października14-20 października21-27 października28 października – 3 listopada4 – 10 listopada11-17 listopada+ 6,16%– 0,33%+ 0,92%– 4,03%+ 2,4%+ 5,28% +%-%2+%-%+%+% Wykres na żywo z ostatniego miesiącaWynik jednego miesiąca to ponad 15% zysku w BTC i 15% w USD!Niektóre z prawdziwych faktów dotyczących BibotaBibot został opracowany i jest rozwijany od ponad trzech lat.

  Od ponad dwóch lat aktywnie handlujemy z Bibotem.

  Sygnały każdego dnia

  Transakcje co miesiąc

  Średni procent miesięcznego zysku

  Nasze cenyOferujemy dwie opcje korzystania z Bibota.

  Podstawowy
 • Minimalny depozyt to0,2 BTC
 • Musisz zarejestrować nowe konto Binance za pośrednictwem linku polecającegoMusisz płacić40%tygodniowo swojego zyskujako prowizję

  Początek

  Gwarancja zysku

 • Minimalny depozyt to0,2 BTC
 • Musisz zarejestrować nowe konto Binance za pośrednictwem linku polecającegoMusisz zapłacić cały swój zysk jakoprowizję bez pierwszego 1%

  Początek

  Zignaly

 • Żadnych ograniczeń
 • Możesz skorzystać z usługi automatycznego handlu Zignaly z naszymi sygnałami, jest to BEZPŁATNE

  Początek

  Profesjonalny

 • Żadnych ograniczeń

  Początek

  Zaczynajmy

  Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz pierwszy zysk z Bibotem.

  Dzięki Ci!Wypełniłeś początkowy formularz, aby uzyskać dostęp do Bibota. Proszę o potwierdzenie wiadomości. Kiedy będziemy mieli wolne miejsce na handel, wyślemy Ci zaproszenie e-mailem. Jeśli masz jakieś pytania – dołącz do naszej grupy Telegram, aby omówić bota.

  Często Zadawane PytaniaJeśli masz inne pytania, skontaktuj się z pomocą techniczną pod adresem [email protected] , w bezpośrednich wiadomościach Telegrama lub zapytaj o wszystko w naszej grupie Telegram.

 • Jak handluje twój bot? ▲Jak handlować BibotamiHandel botami tylko na giełdzie Binance z parą BTC. Bot ma na celu zwiększenie salda Bitcoin na Twoim koncie. Bot będzie kupował i sprzedawał altcoiny w oparciu o naszą strategię.

  Rozwój botówBibot to nasze opracowane oprogramowanie dla serwera Linux. Do handlu używamy naszych serwerów zlokalizowanych w Amsterdamie i Hamburgu. Nie musisz instalować naszego oprogramowania. Cały handel odbywa się po naszej stronie. Możesz korzystać z naszych serwerów handlowych za darmo.

  Kup dipWybraliśmy dość łatwą strategię. Kupuj, gdy spadnie (od 5 do 10 procent z aktualnej ceny) i sprzedawaj, gdy monety trochę wzrosną (od 2 do 3 procent). Nie jest to doskonała strategia, ale udowodniła swoją wykonalność.

  Minimalny depozytW przypadku darmowej taryfy minimalny depozyt za Bibot wynosi 0,2 BTC (Bitcoin). Niższe kwoty nie pokrywają naszych kosztów rozpoczęcia handlu i utrzymania serwerów. Jeśli wybierzesz taryfę płatną, minimalny depozyt wynosi 10 USD.

  Twój zyskAby uzyskać bezpłatną taryfę, musisz to zrobić1. Zarejestruj nowe konto Binance dla tego linku, musisz wprowadzić nasz kod polecający EKKGGDAE

  2. Wpłać Bitcoiny na swoje konto. Jeśli nie masz monet – możesz kupować za pomocą karty Visa lub Mastercard na Binance. Wszystkie fundusze muszą zostać zamienione na Bitcoiny, jeśli masz inne monety na koncie – Bibot natychmiast je sprzeda po aktualnych cenach po uruchomieniu.

  W przypadku taryfy płatnej musisz to zrobić1. Zamień wszystkie środki na Bitcoiny, jeśli masz inne monety na koncie – Bibot natychmiast je sprzeda po aktualnych cenach po uruchomieniu.

  Dla wszystkich taryf1. Wypełnij powyższy formularz startowy i poczekaj na kontakt z zespołem wsparcia Bibot.

  2. Utwórz klucze API na Binance. Wyłącz wypłatę i zezwól na handel z naszego adresu IP serwera (zapewniamy Ci osobiste IP serwera).

  3. Kliknij przycisk „Start w swoim osobistym gabinecie, kiedy będziesz gotowy do handlu.

  4. Zrelaksuj się, przeglądaj statystyki handlowe i ciesz się zyskiem!

  Jak obliczana jest opłata według taryfy bezpłatnejCo tydzień (168 godzin) obliczamy zysk za ostatni tydzień:

  Jeśli nie masz żadnego zysku z handlu w ciągu ostatniego tygodnia, musisz zapłacić 40% swojego zysku za Bibot. Jeśli nie masz żadnych zysków ani strat, nie musisz płacić za Bibota.

  Na przykład:

  Twój depozyt wynosił 1 BTC i została wybrana taryfa Basic Free. W poprzednim tygodniu straciłeś 5 procent, a Twój depozyt wyniósł 0,95 BTC. Nie było potrzeby płacić za to Bibotowi. W bieżącym tygodniu osiągnąłeś zysk w wysokości 5 procent, a Twój depozyt wynosi 0,9975. Musisz zapłacić 40% zysku (różnica między 0,9975 a 0,95), to jest 0,019 BTC, strata z poprzedniego tygodnia nie jest brana pod uwagę.

  2020 Bibot. Wszelkie prawa zastrzeżone | Projekt: W3layouts