10 powodów, dla których warto inwestować w nieruchomości

Category: Spłatę Kredytu
17 lutego 2021

ZESPÓŁ STRATEGICZNYCH INVESTMENT REALTORS® naprawdę wierzy, że inwestowanie w nieruchomości to najlepszy sposób na uzyskanie pasywnego dochodu, oszczędzanie na emeryturę i budowanie zdywersyfikowanego portfela inwestycyjnego. Z naszego doświadczenia wynika, że ​​inwestowanie w nieruchomości jest najlepszą formą inwestycji, ponieważ możesz użyćpieniędzy innych osób(najemcy lub najemcy), aby spłacić swoją początkową inwestycję, jednocześnie zwiększając miesięczny przepływ gotówki. Brzmi świetnie, prawda?

Jeśli zastanawiasz się, czy inwestowanie w nieruchomości lub zakup wielorodzinnej nieruchomości inwestycyjnej jest właśnie dla Ciebie, zebraliśmy dziesięć najważniejszych powodów, dla których inwestowanie w nieruchomości za pośrednictwem Strategic Investment Realty jest gotowym rozwiązaniem dla Twojej strategii inwestycyjnej.

1. Zarabiaj pasywny dochód na całe życie

Głównym powodem inwestowania w nieruchomości jest generowanie pasywnego dochodu, dzięki któremu możesz cieszyć się więcej z tego, co chcesz. Jednak nie wszystkie inwestycje w nieruchomości są sobie równe. Może wahasz się, czy inwestować w nieruchomości, ponieważ nie szukasz kolejnego zobowiązania w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Być może myśl o posiadaniu i utrzymaniu nieruchomości inwestycyjnej po drugiej stronie kraju wydaje się zniechęcająca i trudna do wykonania z i tak napiętym harmonogramem.

Właśnie dlatego ZESPÓŁ STRATEGICZNY INVESTMENT REALTORS® ułatwił proces pracownikom i ciężko pracującym profesjonalistom, którzy mają już pełny talerz. Sprawiamy, że proces inwestycyjny jest płynny i prosty, wybierając tylko najlepsze nieruchomości generujące dochody w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Nasze unikalne podejście do inwestowania w nieruchomości umożliwia inwestowanie ciężko zarobionych pieniędzy na rynkach nieruchomości, które odnotowały ciągły i stabilny wzrost, zapewniając w ten sposób ciągły pasywny dochód przez całe życie.

2. Dywersyfikacja prowadzi do większej stabilności

Wielu inwestorów stara się zmniejszyć ogólne ryzyko swojego portfela poprzez alokację środków na różne rodzaje aktywów i papierów wartościowych. Dobry doradca inwestycyjny powie Ci, że podstawowym elementem redukcji ryzyka inwestycyjnego jest dywersyfikacja klas aktywów (lub mówiąc prościej, nie wkładanie wszystkich jaj do jednego koszyka). Ta różnorodność aktywów pomaga zapewnić, że część portfela inwestycyjnego przez cały czas ma dobre wyniki, zwiększając ogólną wartość portfela w dowolnym momencie zmiennego cyklu gospodarczego.

Dodanie nieruchomości inwestycyjnych do portfela pomoże zrównoważyć zmienność innych aktywów wysokiego ryzyka, zmniejszając w ten sposób ogólny poziom ryzyka w portfelu i zapewniając stabilniejsze zyski.

kliknij obrazek, aby powiększyć

Cykl gospodarczy i dywersyfikacja regionalnaKluczowym elementem naszego procesu due diligence jest analiza sytuacji, w których region mieści się w typowym cyklu gospodarczym. Kiedy Twoje nieruchomości inwestycyjne znajdują się w wielu regionach w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych, maksymalizujesz swoją ekspozycję na różne cykle gospodarcze. Pozwala to skuteczniej wykorzystywać korzyści płynące z wyczucia rynku, gdy decydujesz się na sprzedaż nieruchomości.

kliknij obrazy, aby powiększyć

Bieżące wyniki inwestycji w nieruchomości można również poprawić, wybierając nieruchomości na obszarach geograficznych o różnych warunkach ekonomicznych. ZESPÓŁ STRATEGIC INVESTMENT REALTORS® przeprowadza dokładne badania rynku i analizy trendów ekonomicznych, więc nie musisz tego robić. Współpracujemy wyłącznie z deweloperami spełniającymi nasze rygorystyczne kryteria i budujemy mieszkania wielorodzinne na obszarach stałego wzrostu i stabilności. Dzięki współpracy z TEAM STRATEGIC INVESTMENT REALTORS® w celu dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, z czasem Twój portfel będzie składał się z nieruchomości inwestycyjnych rozłożonych na różne regiony, co zapewni dodatkową dywersyfikację w celu zwiększenia stabilności.

3. Wykorzystaj cykle rynkowe, aby uzyskać przewagę

Efektywne wyczucie czasu na rynku (kup tanio / sprzedaj drogo) jest kluczowym elementem udanego inwestowania w nieruchomości. Chociaż trudno jest znaleźć moment, w którym rynek osiągnął dno cyklu na rynku nieruchomości, zauważenie trendu wzrostowego i podjęcie działań (nawet jeśli oznacza to płacenie nieco więcej niż na dole cyklu) może przełożyć się na wysokie przyszłe zwroty .

kliknij obrazek, aby powiększyć

Czas na rynku nieruchomości nie jest nauką ścisłą, jednak istnieje kilka kluczowych wskaźników, których używamy, aby określić, gdzie znajduje się rynek w swoim cyklu życia. Szereg czynników, w tym motywacja sprzedawcy, podaż i popyt, stopy procentowe, trendy zatrudnienia i wzrost liczby ludności, mogą mieć znaczący wpływ na wyczucie rynku.

Osiągnięcie solidnego zrozumienia cyklu na rynku nieruchomości, przeprowadzenie istotnych badań obszaru rynkowego i posiadanie odwagi, aby wejść na rynek, może być trudne dla jednostki. Jednakże, kiedy pracujesz z TEAM STRATEGIC INVESTMENT REALTORS®, masz wsparcie zespołu ekspertów branżowych zaangażowanych w Twój sukces inwestycyjny.

4. Użyj dźwigni finansowej, aby zmaksymalizować zwroty

Wykorzystanie kapitału inwestycyjnego

Kiedy używasz pożyczonego kapitału, aby zwiększyć potencjał zarobkowy inwestycji, wykorzystujesz pełną siłę dźwigni; a ponieważ nieruchomości są aktywami materialnymi lub twardymi, finansowanie jest łatwo dostępne. Potencjalny zwrot z lewarowanej inwestycji w nieruchomości jest znacznie zwiększony w porównaniu z inwestycją nielewarowaną.

Wykorzystanie finansowania hipotecznegoPonadto czerpiesz korzyści z dźwigni finansowej, gdy dochód z najmu generowany przez Twoją nieruchomość inwestycyjną jest wykorzystywany do spłaty kredytu hipotecznego. Dochód z wynajmu, jaki uzyskujesz ze swojej nieruchomości, będzie zwykle wystarczający, aby zrównoważyć spłaty kredytu hipotecznego i wszystkie powiązane wydatki za każdą posiadaną jednostkę.

Wykorzystanie czasuDecydując się na udział w opcjonalnych rozwiązaniach do zarządzania nieruchomościami oferowanych przez naszych współpracowników, decydujesz się na maksymalne wykorzystanie czasu. Zyskujesz na posiadaniu wysokiej jakości inwestycji, podczas gdy codzienne zadania związane z zarządzaniem nieruchomością są pozostawione profesjonalistom.

5. Korzyści podatkowe *

Wzrost podatku odroczonego

Podobnie jak w przypadku zarejestrowanego planu oszczędzania na emeryturę (RRSP), wzrost wartości inwestycji w nieruchomości jest chroniony przed opodatkowaniem do momentu sprzedaży nieruchomości. Na przykład, jeśli kupisz nieruchomość o wartości 80 000 USD, której wartość wzrośnie do 120 000 USD, ten zysk kapitałowy w wysokości 40 000 USD będzie chroniony przed podatkiem do momentu sprzedaży. Gdy posiadasz wiele nieruchomości, ta korzyść się powiększa, ponieważ nie ma ograniczeń co do tego, ile wzrostu możesz chronić dzięki inwestycjom w nieruchomości.

Ulgi podatkoweKiedy sprzedasz swoją kanadyjską nieruchomość inwestycyjną i tym samym uruchomisz zysk kapitałowy, odniesiesz korzyść ze statusu zysków kapitałowych tego zysku. Oznacza to, że 50% twojego zysku kapitałowego jest opodatkowane według krańcowej stawki podatkowej, a 50% zysku jest wolne od podatku! Ten 50% zysk wolny od podatku może szybko się sumować, jeśli posiadasz wiele nieruchomości inwestycyjnych.

Potrącenia podatkoweInwestowanie w nieruchomości pozwala na kilka odliczeń podatkowych. Koszt finansowania i eksploatacji nieruchomości można odliczyć od uzyskanego dochodu. Obejmuje to odsetki od kredytu hipotecznego, podatki od nieruchomości, opłaty za zarządzanie nieruchomością (jeśli dotyczy), naprawy, konserwację i inne powiązane wydatki, które można odliczyć od dochodu brutto z najmu, minimalizując w ten sposób kwotę podatku, który zapłacisz.

*Konkretne korzyści podatkowe mogą różnić się od innych inwestorów, dlatego należy skonsultować się z księgowym w celu uzyskania szczegółowych porad.

6. Zwiększony przepływ gotówki

Podstawową korzyścią płynącą z inwestowania w nieruchomości jest możliwość generowania dochodu, zwłaszcza w perspektywie długoterminowej, w miarę spłacania kredytu hipotecznego. Dochód generowany z nieruchomości inwestycyjnej będzie często wystarczający, aby zrównoważyć spłatę kredytu hipotecznego, podatki, opłaty kondominium i inne wydatki, zapewniając jednocześnie zwiększony miesięczny przepływ gotówki.

Twoje przepływy pieniężne będą rosły z czasem, gdy spłacasz swój kredyt hipoteczny, a fundusze mogą być następnie wykorzystane do uzupełnienia dochodu z emerytury.

7. Nieruchomości to odnawialne źródło kapitału

Nieruchomości inwestycyjne zapewniają również odnawialne źródło kapitału poprzez opcje refinansowania, ponieważ wartość nieruchomości rośnie, a finansowanie hipoteczne maleje z upływem czasu. Ta odnawialność może skutecznie zrównoważyć potencjalne malejące możliwości Twojego RRSP.

8. Własność wolnego tytułu

Oferowane przez nas nieruchomości inwestycyjne wielorodzinne posiadają indywidualne tytuły w Twoim imieniu, co daje Ci pełną i całkowitą kontrolę nad Twoją nieruchomością. Z tą kontrolą wiąże się możliwość sprzedaży, refinansowania lub zatrzymania nieruchomości według własnego uznania, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo posiadania aktywów trwałych.

9. Tworzenie bogactwa

Z biegiem czasu strategicznie wybrane inwestycje w nieruchomości mogą być potężnymi narzędziami do tworzenia bogactwa. Wartość Twojej nieruchomości inwestycyjnej rośnie, podczas gdy odpowiadające jej finansowanie hipoteczne jest nominalnie redukowane poprzez regularne spłaty kredytu hipotecznego. W rezultacie zwiększa się kapitał własny i bogactwo.

Równanie jest dość proste:

Redukcja finansowania hipotecznego + aprecjacja wartości nieruchomości = długoterminowe tworzenie bogactwa

kliknij obrazy, aby powiększyć

10. Zabezpieczenie przed inflacją

Długoterminowa strategia inwestowania w nieruchomości jest skutecznym zabezpieczeniem przed inflacją, ponieważ wartość tej klasy aktywów historycznie rosła w tempie zbliżonym do stopy inflacji. W ten sposób upewniasz się, że Twój „prawdziwy lub twardy majątek pomoże Ci utrzymać bogactwo i standard życia.

Inwestowanie w nieruchomości z STRATEGIC INVESTMENT REALTORS® TEAM

Weź pod uwagę, że to jest dziesięć głównych powodów, dla których warto inwestować w nieruchomości. Chcesz usłyszeć o kilku innych korzyściach, jakie odkryliśmy dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w inwestowaniu w nieruchomości? Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasi doradcy inwestycyjni na rynku nieruchomości mogą stworzyć dla Ciebie spersonalizowany strategiczny plan inwestycji w nieruchomości, który zapewni Ci czas i swobodę korzystania z wielu zalet inwestowania w nieruchomości.